sleekbrows1

Sleek Brows to sztuka całkowitej rekonstrukcji i tworzenia brwi od nowa.

Nasz nowy, rewolucyjny produkt 3D pozwala na całkowitą rekonstrukcji brwi. Ponadto można stworzyć w pełnym wymiarze nowy, idealny kształt brwi, który nie może być osiągnięty przy regularnej pielęgnacji i wzroście włosków.

Rezultatem zabiegu są wodoodporne i odporne na rozmazywanie brwi, które tworzone są przez rekonstrukcje naturalnego kształtu brwi, dzięki temu możemy osiągnąć pełniejsze, grubsze i bardziej wyraziste brwi, które mają doskonały kształt i utrzymują się do 4 tygodni.

Badania doprowadziły do opracowanie dwóch całkowicie nowych koncepcji rekonstrukcji brwi w branży kosmetycznej.

Pierwsza z nich jest dla osób, które posiadają naturalne swoje brwi, ale chciałyby zmienić ich kształt i je zagęścić - możemy wtedy zastosować specjalistyczne włoski i doczepić je do naturalnych włosków. (METODA BUILDING)

Jeśli z drugiej strony, klient nie ma w ogóle brwi lub występuje ich częściowa utrata -opracowano teksturowaną farbę, którą można nanieść bezpośrednio na skórę klienta, na której w ogóle nie ma włosków. Metoda ta nadaje idealny kształt i lekkie zabarwienie oraz umożliwia szybszy wzrost naturalnych włosków brwi, dzięki zastosowanemu serum w produkcie. (METODA SCULPTING)

Odbudowa brwi Sleek Brows

 • naturalny wygląd
 • krótki czas aplikacji ok. 30 – 60 min
 • efekt utrzymuje się między 2 a 4 tygodnie w zależności od cery klienta
 • bezbolesna, nieinwazyjna aplikacja
 • rezultatem zabiegu są wodoodporne i odporne na rozmazywanie brwi
 • farbki nie kruszą się i nie rozmazują

Dla kogo jest ten zabieg :

Dla osób :

 • które pragną powrócić do idealnego kształtu brwi po nieudanym zabiegu regulacji brwi lub są nie zadowolone ze swojego naturalnego kształtu brwi
 • po chemioterapii
 • aktywnych, ceniących wygodę i pragnących wyglądać idealnie przez 24 godziny na dobę
 • zapracowanych, nie mających czasu na codzienny makijaż
 • podczas urlopu
 • niezadowolonych z efektu makijażu permanentnego

Cena 70-120 zł

sleek brows

desaintmaloMarka Saint Malo, pochodząca z Półwyspu Bretońskiego to marka ZDROWIA. Wystarczy powiedzieć, woda morska (bazy kosmetyków) niesiona przez prąd morski Golfsztrom ma taki sam skład, jak ludzkie osocze, a wodorosty, jak plazma krwi. Rodzinne podobieństwo łączy też wodę morską i płyny owodniowe, czyli środowisko, w którym rozwija się dziecko w łonie matki. To wyjaśnia, dlaczego woda morska wpływa pozytywnie na zgodność preparatów kosmetycznych ze skórą.

Ponadto dla ok. 70% populacji cierpiących na nadwrażliwość skóry spowodowaną zanieczyszczeniem środowiska i stresogennym tempem życia - zastosowanie głębinowej wody morskiej, jako bazy w kosmetykach jest sposobem na znakomite ich tolerowanie ich oraz na normalne życie, bez codziennego dyskomfortu.

Właściwe działanie organizmu ludzkiego jest uwarunkowane odpowiednią podażą i współpracą wszystkich budujących go składników : białek, węglowodanów, tłuszczów czy wody. Jednak to minerały są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania tego złożonego systemu. Związki mineralne biorą udział w tworzeniu i działaniu wielu enzymów; są niezbędne w wielu procesach biochemicznych czy właściwym przekazywaniu impulsów nerwowych.

Jednym z najważniejszych współczesnych trendów - oprócz rozwoju medycyny estetycznej, którą dopiero czas tak naprawdę zweryfikuje i która wymaga także wsparcia kosmetyków łagodzących jej inwazyjność – jest dbałość o zdrowy styl życia. Dla coraz większej ilości ludzi poprawa kondycji i samopoczucia, aby bronić się przed zgubnymi konsekwencjami stresogennego tempa życia i rozwoju cywilizacji staje się priorytetem w życiu. Wybierają zdrową żywność, zdrowe kosmetyki, zdrowy ruch.

Marka Saint Malo – zgodnie z zamysłem jej twórców - w takim samym stopniu rozwiązuje zarówno problemy skóry, opóźnia jej starzenie i poprawia wygląd, jak i dostarcza dobre samopoczucie i komfort. Stąd bogactwo zabiegów i masaży. Uwzględnienie dobrostanu całego organizmu jako celu działania marki to kolejny przyczynek do wyboru tej marki.

Efekty zabiegów są natychmiast widoczne i bardzo satysfakcjonujące. To efekt zastosowania nie tylko zdrowych, naturalnych składników, ale także nowości kosmetycznych – np. zupełnie nowej substancji aktywnej – wyciągu z jajeczek ostrygi.

Pielęgnacja domowa ma bardzo nowoczesne, zabezpieczające zawartość, ekonomiczne i bardzo eleganckie opakowania, zdolne zadowolić klientki o najbardziej wyrafinowanych gustach.

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków detalicznych do pielęgnacji twarzy i ciała.